Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Xedos 6 met kenteken TV-TP-15 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1995 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9 liter per 100 km. Dankzij 1.265 kg ligt deze auto stevig op de weg.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1365 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,56 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,36 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Eerste registratie | 1998-08-19 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1998-08-19 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Xedos 6 sedan
|
Recent te koop
21 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda Xedos 6
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1263 |
| Periode | 1998-02-10 - 1999-10-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 34 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 8 | 2 | € 8.549,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1999 | 7 | 1 | € 6.582,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XT-XN-23 | 2026-04-17 | |||
| ZB-ZV-32 | 2026-04-06 | |||
| TZ-ZD-94 | 2026-03-11 | |||
| XN-ZP-51 | 2020-08-15 | |||
| ZD-XP-78 | 2021-05-10 | |||
| ZB-HX-44 | 2021-05-03 | |||
| 19-DH-GV | 2020-08-28 | |||
| XS-JG-92 | 2021-02-09 | |||
| XH-VR-87 | 2024-09-11 | |||
| ZGTF18 | 2021-01-12 | |||
| XD-JN-67 | 2020-07-19 | |||
| TX-HL-10 | 2021-01-22 | |||
| XZ-XB-98 | 2023-11-23 | |||
| TV-JS-39 | 2024-03-11 | |||
| XR-HV-15 | 2024-01-22 | |||
| XN-ZP-80 | 2022-08-15 | |||
| XZ-GR-39 | 2025-06-02 | |||
| 98-JR-LS | 2023-09-15 | |||
| XN-FN-26 | 2020-12-01 | |||
| HBK-01-F | 2025-04-27 | |||
| 85-DL-JX | 2024-03-09 |