Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.347,-
Nee
1999
2024-04-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Xedos 6 met kenteken XN-ZP-80 is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1995 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.265 kg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 05-08-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1365 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,56 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,36 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-04-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-01-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-01-13 |
| APK vervaldatum | 2022-08-05 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Xedos 6 sedan
|
Recent te koop
21 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda Xedos 6
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1263 |
| Periode | 1998-02-10 - 1999-10-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 34 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 8 | 2 | € 8.549,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1999 | 7 | 1 | € 6.582,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XT-XN-23 | 2026-04-17 | |||
| TZ-ZD-94 | 2026-03-11 | |||
| ZB-ZV-32 | 2026-04-06 | |||
| XZ-GR-39 | 2025-06-02 | |||
| XR-HV-15 | 2024-01-22 | |||
| TV-JS-39 | 2024-03-11 | |||
| XZ-XB-98 | 2023-11-23 | |||
| 98-JR-LS | 2023-09-15 | |||
| TX-HL-10 | 2021-01-22 | |||
| XD-JN-67 | 2020-07-19 | |||
| XH-VR-87 | 2024-09-11 | |||
| ZD-XP-78 | 2021-05-10 | |||
| XN-ZP-51 | 2020-08-15 | |||
| 19-DH-GV | 2020-08-28 | |||
| TV-TP-15 | 2020-07-17 | |||
| XS-JG-92 | 2021-02-09 | |||
| ZB-HX-44 | 2021-05-03 | |||
| ZGTF18 | 2021-01-12 | |||
| XN-FN-26 | 2020-12-01 | |||
| 85-DL-JX | 2024-03-09 | |||
| HBK-01-F | 2025-04-27 |