Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Xedos 6 met kenteken HBK-01-F is op kenteken gezet in 1999. Dit voertuig is in januari 2025 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De motor heeft een inhoud van 1995 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 201 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.2 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.300 kg. Dit voertuig is al 243 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-12-2025. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1400 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1745 kg |
| Lengte | 4,56 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,36 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-01-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-01-04 |
| APK vervaldatum | 2025-12-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Xedos 6 sedan
|
Recent te koop
18 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Xedos 6
Geïmporteerd naar Nederland
Na 25 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
8 maanden| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 937 |
| Periode | 1998-03-17 - 1999-04-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 15 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 8 | 2 | € 8.549,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1999 | 7 | 1 | € 6.582,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZB-ZV-32 | 2026-04-06 | |||
| XT-XN-23 | 2026-04-17 | |||
| TZ-ZD-94 | 2026-03-11 | |||
| TX-HL-10 | 2021-01-22 | |||
| XD-JN-67 | 2020-07-19 | |||
| XH-VR-87 | 2024-09-11 | |||
| TV-JS-39 | 2024-03-11 | |||
| XZ-XB-98 | 2023-11-23 | |||
| ZD-XP-78 | 2021-05-10 | |||
| XN-ZP-51 | 2020-08-15 | |||
| TV-TP-15 | 2020-07-17 | |||
| XR-HV-15 | 2024-01-22 | |||
| XS-JG-92 | 2021-02-09 | |||
| ZB-HX-44 | 2021-05-03 | |||
| XN-ZP-80 | 2022-08-15 | |||
| XZ-GR-39 | 2025-06-02 | |||
| 98-JR-LS | 2023-09-15 | |||
| XN-FN-26 | 2020-12-01 |