Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.347,-
Nee
1998
2025-12-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Xedos 6 met kenteken XH-VR-87 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1995 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.265 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De APK is geldig tot 13-03-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1365 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,56 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,36 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-11-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-11-27 |
| APK vervaldatum | 2027-03-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Xedos 6 sedan
|
Recent te koop
21 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Xedos 6
Eigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
5 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1263 |
| Periode | 1998-02-10 - 1999-10-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 34 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 8 | 2 | € 8.549,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1998 | 11 | 0 | € 6.702,- | |
| 1999 | 7 | 1 | € 6.582,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- | |
| 1999 | 23 | 0 | € 6.281,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XT-XN-23 | 2026-04-17 | |||
| ZB-ZV-32 | 2026-04-06 | |||
| TZ-ZD-94 | 2026-03-11 | |||
| ZD-XP-78 | 2021-05-10 | |||
| XD-JN-67 | 2020-07-19 | |||
| XN-ZP-51 | 2020-08-15 | |||
| TX-HL-10 | 2021-01-22 | |||
| TV-TP-15 | 2020-07-17 | |||
| 19-DH-GV | 2020-08-28 | |||
| XS-JG-92 | 2021-02-09 | |||
| ZB-HX-44 | 2021-05-03 | |||
| TV-JS-39 | 2024-03-11 | |||
| XZ-XB-98 | 2023-11-23 | |||
| ZGTF18 | 2021-01-12 | |||
| XR-HV-15 | 2024-01-22 | |||
| XN-ZP-80 | 2022-08-15 | |||
| XZ-GR-39 | 2025-06-02 | |||
| 98-JR-LS | 2023-09-15 | |||
| HBK-01-F | 2025-04-27 | |||
| XN-FN-26 | 2020-12-01 | |||
| 85-DL-JX | 2024-03-09 |