Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken NJ-471-B is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto is 17 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2461 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Dankzij 1.703 kg ligt deze auto stevig op de weg. De APK is geldig tot 28-07-2026. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Eerste registratie | 2000-04-18 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2017-02-01 |
| APK vervaldatum | 2026-07-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
10 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1176 |
| Periode | 2000-02-15 - 2002-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-FS-GL | 2021-10-11 | |||
| 91HTXK | 2022-05-17 | |||
| 24-NPK-9 | 2025-09-17 | |||
| 70-FV-BF | 2023-02-02 | |||
| GX764V | 2021-01-14 | |||
| 60GLHF | 2021-02-15 | |||
| 73-FR-BV | 2025-07-02 | |||
| 92FRVS | 2020-05-27 | |||
| 89-FT-LF | 2024-04-18 | |||
| NL-744-X | 2022-01-08 | |||
| 87SRH4 | 2021-12-16 | |||
| JR-755-P | 2023-03-31 | |||
| 29GLTR | 2021-12-10 | |||
| 84GNGH | 2020-11-02 | |||
| HZ840P | 2020-06-16 | |||
| 48-FZ-VF | 2022-10-26 | |||
| 29-TBH-6 | 2023-12-11 | |||
| 92-GH-HS | 2021-01-22 | |||
| 27-RVV-3 | 2023-01-04 | |||
| 29-LRJ-9 | 2023-01-14 | |||
| 71FLKG | 2020-09-19 | |||
| 13SRXR | 2021-03-02 | |||
| 33-NF-LN | 2023-01-07 | |||
| RF689Z | 2020-11-30 | |||
| 84-TH-GT | 2021-06-08 | |||
| KK801H | 2020-05-23 | |||
| 01-GF-LS | 2025-09-29 | |||
| 36-GR-JK | 2021-10-18 | |||
| JJ865D | 2020-07-02 | |||
| NH-662-G | 2022-05-30 |