Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.715,-
Nee
2000
2024-11-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 46-FS-GL is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2461 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met een massa van 1.703 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 554 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-09-2025.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1703 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-06-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-06-13 |
| APK vervaldatum | 2025-09-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1176 |
| Periode | 2000-02-15 - 2002-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2000 | 114 | 39 | € 12.086,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2001 | 36 | 9 | € 12.437,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- | |
| 2002 | 1 | 1 | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-NPK-9 | 2025-09-17 | |||
| NJ-471-B | 2023-10-01 | |||
| 60GLHF | 2021-02-15 | |||
| 73-FR-BV | 2025-07-02 | |||
| 91HTXK | 2022-05-17 | |||
| 92FRVS | 2020-05-27 | |||
| 89-FT-LF | 2024-04-18 | |||
| 70-FV-BF | 2023-02-02 | |||
| GX764V | 2021-01-14 | |||
| 87SRH4 | 2021-12-16 | |||
| JR-755-P | 2023-03-31 | |||
| NL-744-X | 2022-01-08 | |||
| 29GLTR | 2021-12-10 | |||
| 84GNGH | 2020-11-02 | |||
| 48-FZ-VF | 2022-10-26 | |||
| 92-GH-HS | 2021-01-22 | |||
| HZ840P | 2020-06-16 | |||
| 27-RVV-3 | 2023-01-04 | |||
| 29-TBH-6 | 2023-12-11 | |||
| 71FLKG | 2020-09-19 | |||
| 13SRXR | 2021-03-02 | |||
| 33-NF-LN | 2023-01-07 | |||
| 29-LRJ-9 | 2023-01-14 | |||
| 84-TH-GT | 2021-06-08 | |||
| 36-GR-JK | 2021-10-18 | |||
| 01-GF-LS | 2025-09-29 | |||
| RF689Z | 2020-11-30 | |||
| KK801H | 2020-05-23 | |||
| JJ865D | 2020-07-02 | |||
| 64GGZK | 2020-05-20 |