Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.497,-
Nee
1998
2024-10-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken TH-DD-69 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 131 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.9 liter per 100 km. Dankzij 1.440 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-08-2025. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 14.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-04-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-04-24 |
| APK vervaldatum | 2025-08-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 2.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
12 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 2.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 272.985 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 65-JRN-8 | 2024-09-17 | |||
| 95-FP-SH | 2022-04-07 | |||
| 40-ZH-GX | 2025-03-20 | |||
| ZG-FZ-22 | 2023-05-10 | |||
| ZD-PV-03 | 2022-04-15 | |||
| 24-DD-XJ | 2024-04-18 | |||
| 31-GXJ-3 | 2020-05-14 | |||
| 36-GFD-9 | 2022-11-16 | |||
| 62-JJ-JS | 2022-09-13 | |||
| 99-XD-BL | 2022-10-15 | |||
| TP-DR-22 | 2024-04-09 | |||
| TN-FR-04 | 2024-10-16 | |||
| TH-NG-30 | 2020-07-07 | |||
| 36-JV-NJ | 2021-04-17 | |||
| 09-LG-HX | 2023-01-14 | |||
| 94-PX-BV | 2022-09-06 | |||
| XF-ZN-81 | 2024-07-05 | |||
| 87-PR-ZS | 2023-08-22 | |||
| TN-ZP-97 | 2023-11-14 | |||
| 01-ZP-LH | 2025-02-19 | |||
| TF-DH-55 | 2025-07-28 | |||
| TF-PT-34 | 2025-07-24 | |||
| 73-HJ-GH | 2020-09-22 |