Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.488,-
Ja, 2004
2000
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-3 met kenteken 90-PJ-FF is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 131 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.7 l/100 km. Met een massa van 1.495 kg is deze auto solide gebouwd. Deze auto werd op 01-07-2004 voor het eerst geregistreerd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 45 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1530 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-03-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-01 |
| APK vervaldatum | 2026-07-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-3 cabriolet
|
Nu te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 2.980 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.980 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
SAAB 9-3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
7 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 2.980,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 197.144 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1296 |
| Periode | 1998-04-07 - 2000-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 85 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 22 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 21-SZ-FZ | 2021-08-14 | |||
| 12-JL-TZ | 2025-08-17 | |||
| TP-DR-17 | 2025-06-24 | |||
| 47-PH-LK | 2025-01-25 | |||
| 18-DB-VH | 2025-12-08 | |||
| 78-FR-FF | 2020-06-30 | |||
| ZH-PX-54 | 2020-11-09 | |||
| ZH-NJ-18 | 2022-11-20 | |||
| 16-TF-DT | 2023-07-23 | |||
| 14-PD-RL | 2025-01-02 | |||
| 82FDLR | 2020-10-12 | |||
| 81-HXD-9 | 2025-05-24 | |||
| 48-LS-ZT | 2020-09-30 | |||
| XH-BH-35 | 2022-07-30 | |||
| ZB-XS-07 | 2025-07-15 | |||
| XX-VT-14 | 2024-10-13 | |||
| 07-TS-FN | 2023-11-23 | |||
| XN-TF-71 | 2025-03-17 | |||
| 98-FS-LT | 2021-04-22 | |||
| TP-NV-06 | 2021-12-28 | |||
| 77-NZ-XZ | 2025-04-26 | |||
| 61-DG-RV | 2020-05-27 | |||
| 77DTLV | 2022-03-16 | |||
| 15-XJ-HG | 2020-05-03 |