Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 11.162,-
Ja, 1999
1998
2020-04-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-3 met kenteken ZH-RR-08 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. In mei 1999 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 131 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.7 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.465 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2230 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 350 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1530 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2020-04-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-04-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-05-11 |
| APK vervaldatum | 2027-05-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
2 recente eigenaren
Eerste registratie
SAAB 9-3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaarHuidige eigenaar
6 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1342 |
| Periode | 1998-04-07 - 2000-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 85 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 22 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| TN-TP-10 | 2026-03-05 | |||
| TH-NG-29 | 2026-01-18 | |||
| 69-LSX-5 | 2025-11-21 | |||
| XF-LZ-14 | 2025-11-05 | |||
| 32-SB-XX | 2025-10-20 | |||
| TG-SN-02 | 2025-10-06 | |||
| TN-PD-42 | 2025-08-23 | |||
| TF-DH-55 | 2025-07-28 | |||
| TF-PT-34 | 2025-07-24 | |||
| 39-SH-SN | 2025-07-16 | |||
| TJ-TR-31 | 2025-07-08 | |||
| TP-DR-17 | 2025-06-24 | |||
| TG-SN-03 | 2025-05-03 | |||
| 77-NZ-XZ | 2025-04-26 | |||
| TP-DR-20 | 2025-03-24 | |||
| 88-ZK-XG | 2025-03-19 | |||
| 91-HVJ-9 | 2025-03-08 | |||
| 01-ZP-LH | 2025-02-19 | |||
| 56-ST-ZL | 2024-11-23 | |||
| 68-ZR-NF | 2024-10-31 | |||
| TN-FR-04 | 2024-10-16 | |||
| 90-TF-XZ | 2024-10-14 | |||
| 85-FS-RZ | 2024-09-27 | |||
| TH-DD-69 | 2024-09-25 |