Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.362,-
Nee
1998
2022-08-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken TP-NV-06 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.9 liter per 100 km. Met 1.440 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1382 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 738 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 14.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2022-08-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-06-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-06-26 |
| APK vervaldatum | 2024-05-16 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 2.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 2.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 272.985 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 76-GZB-3 | 2023-11-20 | |||
| XX-VT-14 | 2024-10-13 | |||
| 14-FK-JP | 2023-01-08 | |||
| 68-ZR-NF | 2024-10-31 | |||
| 15-XR-FN | 2024-03-18 | |||
| ZL-FL-58 | 2025-06-19 | |||
| TP-DR-20 | 2025-03-24 | |||
| 36GVSZ | 2021-01-06 | |||
| 47-PH-LK | 2025-01-25 | |||
| XH-BH-35 | 2022-07-30 | |||
| 07-NX-BZ | 2022-11-29 | |||
| 07-TS-FN | 2023-11-23 | |||
| 54-LK-BX | 2021-01-09 | |||
| ZH-NJ-18 | 2022-11-20 | |||
| ZH-PX-54 | 2020-11-09 | |||
| 10-JL-DV | 2023-07-11 | |||
| 34-NN-DH | 2021-07-18 | |||
| 53-NZV-9 | 2025-09-01 | |||
| XN-TF-71 | 2025-03-17 | |||
| 12-JL-TZ | 2025-08-17 | |||
| 16-JPT-1 | 2023-12-29 | |||
| 48-LS-ZT | 2020-09-30 | |||
| 16-TF-DT | 2023-07-23 |