Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.721,-
Ja, 2003
2000
2025-06-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 98-LV-XF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 131 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.440 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-06-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-07-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-06-03 |
| APK vervaldatum | 2027-06-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 6.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
11 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 6.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 164.585 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1228 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TN-TP-10 | 2026-03-05 | |||
| 12-RN-LV | 2025-01-05 | |||
| 79-DB-BV | 2023-04-17 | |||
| XV-HZ-19 | 2026-02-03 | |||
| XB-HL-45 | 2023-05-30 | |||
| 35-DR-DT | 2023-08-07 | |||
| 49-HD-RR | 2021-03-06 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 10-FF-LD | 2020-10-05 | |||
| 94-HSH-7 | 2022-07-14 | |||
| XT-PH-49 | 2025-02-04 | |||
| XV-XR-29 | 2022-06-30 | |||
| 99TGXN | 2021-07-01 | |||
| XS-ZZ-37 | 2021-06-23 | |||
| 61-TZ-TF | 2024-10-24 | |||
| HG-784-L | 2022-06-20 | |||
| ZJ-GP-02 | 2023-07-03 | |||
| 76-LF-NN | 2022-04-09 | |||
| 60-FH-SL | 2025-05-02 | |||
| XB-HL-39 | 2021-12-13 | |||
| 42-FP-LB | 2023-01-16 | |||
| HL-761-G | 2022-07-07 | |||
| 85-FS-RZ | 2024-09-27 | |||
| 90-TF-XZ | 2024-10-14 |