Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.731,-
Nee
1999
2020-01-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 35-DR-DT is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.440 kg is deze auto solide gebouwd. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 13-05-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2020-01-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-10-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-10-29 |
| APK vervaldatum | 2027-05-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 1.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 1.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 348.356 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| XB-HL-45 | 2023-05-30 | |||
| 49-HD-RR | 2021-03-06 | |||
| 79-DB-BV | 2023-04-17 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| TN-TP-10 | 2026-03-05 | |||
| 12-RN-LV | 2025-01-05 | |||
| 45-PN-LF | 2022-02-28 | |||
| 81-RS-NB | 2025-11-03 | |||
| XS-ZZ-37 | 2021-06-23 | |||
| TD-VB-18 | 2021-10-19 | |||
| XV-HZ-19 | 2026-02-03 | |||
| 86-NKX-8 | 2021-07-13 | |||
| 22-RG-KZ | 2020-05-25 | |||
| 70-ZS-GK | 2020-05-18 | |||
| ZL-GH-85 | 2023-01-26 | |||
| 42-KJJ-9 | 2024-12-30 | |||
| 61-RK-PB | 2021-11-28 | |||
| 76-LF-NN | 2022-04-09 | |||
| 06-SF-ZL | 2024-04-21 | |||
| 8-KDR-11 | 2020-06-04 | |||
| 19-DF-DT | 2020-07-13 | |||
| ZJ-VD-93 | 2020-11-26 | |||
| 36-GFD-9 | 2022-11-16 | |||
| XN-TF-71 | 2025-03-17 |