Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.627,-
Ja, 2007
1999
2024-10-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 61-TZ-TF is op kenteken gezet in 1999. In maart 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 131 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.9 l/100 km. Dankzij 1.440 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. Dit voertuig moet over 194 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-01-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-03-19 |
| APK vervaldatum | 2026-12-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 1.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaarHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 1.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 348.356 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 16-JPT-1 | 2023-12-29 | |||
| 53-NZV-9 | 2025-09-01 | |||
| 15-XJ-HG | 2020-05-03 | |||
| 34-NN-DH | 2021-07-18 | |||
| 10-JL-DV | 2023-07-11 | |||
| XN-TF-71 | 2025-03-17 | |||
| 42-FP-LB | 2023-01-16 | |||
| 33-FJ-ZZ | 2023-10-21 | |||
| 88-PL-VL | 2023-02-19 | |||
| ZJZZ70 | 2020-10-03 | |||
| 07-TS-FN | 2023-11-23 | |||
| TP-DR-20 | 2025-03-24 | |||
| 27-ZN-RG | 2025-07-25 | |||
| HB-821-P | 2024-09-14 | |||
| XH-BH-35 | 2022-07-30 | |||
| 61-DG-RV | 2020-05-27 | |||
| 48-HN-DK | 2026-01-16 | |||
| 48-LS-ZT | 2020-09-30 | |||
| HG-784-L | 2022-06-20 | |||
| ZB-XS-07 | 2025-07-15 | |||
| 77-NZ-XZ | 2025-04-26 | |||
| 15-XR-FN | 2024-03-18 | |||
| 16-TF-DT | 2023-07-23 |