Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.653,-
Ja, 2007
1998
2020-05-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 15-XJ-HG is op kenteken gezet in 1998. Deze auto is 9 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.9 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.440 kg voor optimale prestaties. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-04-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2020-05-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-05-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-06-05 |
| APK vervaldatum | 2027-04-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 2.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenHuidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 2.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 272.985 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| XN-TF-71 | 2025-03-17 | |||
| 48-LS-ZT | 2020-09-30 | |||
| 61-DG-RV | 2020-05-27 | |||
| 16-TF-DT | 2023-07-23 | |||
| 48-HN-DK | 2026-01-16 | |||
| HB-821-P | 2024-09-14 | |||
| 10-JL-DV | 2023-07-11 | |||
| ZB-XS-07 | 2025-07-15 | |||
| 27-ZN-RG | 2025-07-25 | |||
| ZJZZ70 | 2020-10-03 | |||
| 07-TS-FN | 2023-11-23 | |||
| 77-NZ-XZ | 2025-04-26 | |||
| 61-TZ-TF | 2024-10-24 | |||
| XH-BH-35 | 2022-07-30 | |||
| 88-PL-VL | 2023-02-19 | |||
| 34-NN-DH | 2021-07-18 | |||
| 06-LS-PK | 2023-10-16 | |||
| 16-JPT-1 | 2023-12-29 | |||
| ZH-PX-54 | 2020-11-09 | |||
| 53-NZV-9 | 2025-09-01 | |||
| 12-JL-TZ | 2025-08-17 | |||
| 33-FJ-ZZ | 2023-10-21 | |||
| TP-DR-20 | 2025-03-24 |