Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.765,-
Nee
1999
2020-05-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 61-DG-RV is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 131 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.440 kg. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 9 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2020-05-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-08-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-08-03 |
| APK vervaldatum | 2026-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 1.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Eigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 1.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 348.356 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 48-HN-DK | 2026-01-16 | |||
| 77-NZ-XZ | 2025-04-26 | |||
| ZB-XS-07 | 2025-07-15 | |||
| HB-821-P | 2024-09-14 | |||
| 27-ZN-RG | 2025-07-25 | |||
| 06-LS-PK | 2023-10-16 | |||
| 24-XV-SN | 2025-02-12 | |||
| ZJZZ70 | 2020-10-03 | |||
| 15-XJ-HG | 2020-05-03 | |||
| TH-NG-28 | 2023-01-15 | |||
| 16-TF-DT | 2023-07-23 | |||
| 14-PD-RL | 2025-01-02 | |||
| 88-PL-VL | 2023-02-19 | |||
| 48-LS-ZT | 2020-09-30 | |||
| 33-FJ-ZZ | 2023-10-21 | |||
| 81-HXD-9 | 2025-05-24 | |||
| XN-TF-71 | 2025-03-17 | |||
| 56-FV-RL | 2021-03-19 | |||
| 21-SZ-FZ | 2021-08-14 | |||
| 19-XD-KX | 2023-09-12 | |||
| 59-RH-ZR | 2024-06-26 | |||
| 75-FL-PS | 2024-03-22 | |||
| 12-JL-TZ | 2025-08-17 |