Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.872,-
Ja, 2009
2000
2022-07-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 94-HSH-7 is op kenteken gezet in 2000. In februari 2009 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 131 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.440 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1410 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 23 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2022-07-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-06-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-02-09 |
| APK vervaldatum | 2026-06-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 6.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 6.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 164.585 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 99TGXN | 2021-07-01 | |||
| XT-PH-49 | 2025-02-04 | |||
| XV-XR-29 | 2022-06-30 | |||
| 94-PX-BV | 2022-09-06 | |||
| 09-LG-HX | 2023-01-14 | |||
| TH-NG-30 | 2020-07-07 | |||
| 99-XD-BL | 2022-10-15 | |||
| 60-FH-SL | 2025-05-02 | |||
| 56-ST-ZL | 2024-11-23 | |||
| 91-HVJ-9 | 2025-03-08 | |||
| 36-JV-NJ | 2021-04-17 | |||
| XX-VT-16 | 2023-02-10 | |||
| ZG-FZ-22 | 2023-05-10 | |||
| XF-ZN-81 | 2024-07-05 | |||
| 97-XN-KG | 2022-11-26 | |||
| 64-ZJ-FJ | 2020-05-22 | |||
| 2-THF-60 | 2025-01-05 | |||
| 91-TR-TF | 2024-08-07 | |||
| 88-ZK-XG | 2025-03-19 | |||
| 77-XL-XH | 2022-01-17 | |||
| TF-GN-53 | 2025-09-26 | |||
| 33-RN-HH | 2025-06-16 | |||
| 40-ZH-GX | 2025-03-20 |