Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.730,-
Ja, 2007
1999
2022-11-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 97-XN-KG is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto is 8 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.440 kg. Deze auto werd op 19-07-2007 voor het eerst geregistreerd. Dit voertuig is al 1275 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 29-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-06-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-07-19 |
| APK vervaldatum | 2026-07-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 1.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 1.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 348.356 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 60-FH-SL | 2025-05-02 | |||
| 56-ST-ZL | 2024-11-23 | |||
| XV-XR-29 | 2022-06-30 | |||
| 99TGXN | 2021-07-01 | |||
| XT-PH-49 | 2025-02-04 | |||
| 91-HVJ-9 | 2025-03-08 | |||
| 94-HSH-7 | 2022-07-14 | |||
| TF-GN-53 | 2025-09-26 | |||
| XX-VT-16 | 2023-02-10 | |||
| 64-ZJ-FJ | 2020-05-22 | |||
| 91-TR-TF | 2024-08-07 | |||
| 2-THF-60 | 2025-01-05 | |||
| 88-ZK-XG | 2025-03-19 | |||
| 94-PX-BV | 2022-09-06 | |||
| 77-XL-XH | 2022-01-17 | |||
| 33-RN-HH | 2025-06-16 | |||
| 09-LG-HX | 2023-01-14 | |||
| 73-HJ-GH | 2020-09-22 | |||
| XF-ZN-81 | 2024-07-05 | |||
| TF-DH-55 | 2025-07-28 | |||
| 10-FF-LD | 2020-10-05 | |||
| 94-HF-JS | 2020-06-02 | |||
| XZ-VF-57 | 2020-07-13 |