Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.842,-
Ja, 2002
1998
2023-01-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 09-LG-HX is op kenteken gezet in 1998. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 131 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Met 1.440 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1233 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-03-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-01-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-12-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-12-18 |
| APK vervaldatum | 2027-03-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 2.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
3 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 2.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 272.985 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 94-PX-BV | 2022-09-06 | |||
| XF-ZN-81 | 2024-07-05 | |||
| XV-XR-29 | 2022-06-30 | |||
| ZG-FZ-22 | 2023-05-10 | |||
| 91-TR-TF | 2024-08-07 | |||
| 88-ZK-XG | 2025-03-19 | |||
| XX-VT-16 | 2023-02-10 | |||
| 64-ZJ-FJ | 2020-05-22 | |||
| 77-XL-XH | 2022-01-17 | |||
| XT-PH-49 | 2025-02-04 | |||
| 91-HVJ-9 | 2025-03-08 | |||
| 33-RN-HH | 2025-06-16 | |||
| 73-HJ-GH | 2020-09-22 | |||
| 2-THF-60 | 2025-01-05 | |||
| 56-ST-ZL | 2024-11-23 | |||
| TF-DH-55 | 2025-07-28 | |||
| 99TGXN | 2021-07-01 | |||
| 60-FH-SL | 2025-05-02 | |||
| 94-HSH-7 | 2022-07-14 | |||
| TF-GN-53 | 2025-09-26 | |||
| 99-XD-BL | 2022-10-15 | |||
| TH-NG-30 | 2020-07-07 | |||
| 01-ZP-LH | 2025-02-19 |