Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken HG-784-L is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Dit voertuig is in november 2015 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 131 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Dankzij 1.440 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-04-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Eerste registratie | 2000-07-19 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2015-11-07 |
| APK vervaldatum | 2023-04-15 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 6.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 6.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 164.585 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 33-FJ-ZZ | 2023-10-21 | |||
| 88-PL-VL | 2023-02-19 | |||
| 42-FP-LB | 2023-01-16 | |||
| 19-XD-KX | 2023-09-12 | |||
| ZJZZ70 | 2020-10-03 | |||
| TH-NG-28 | 2023-01-15 | |||
| HL-761-G | 2022-07-07 | |||
| 27-ZN-RG | 2025-07-25 | |||
| 39-SH-SN | 2025-07-16 | |||
| HB-821-P | 2024-09-14 | |||
| 79-TVX-3 | 2024-05-27 | |||
| 48-HN-DK | 2026-01-16 | |||
| 85-DH-SN | 2024-07-22 | |||
| 19-TZ-JR | 2021-02-18 | |||
| 13-RN-RP | 2023-08-23 | |||
| 24-XV-SN | 2025-02-12 | |||
| 75-FL-PS | 2024-03-22 | |||
| 61-DG-RV | 2020-05-27 | |||
| XB-HL-39 | 2021-12-13 | |||
| 77-NZ-XZ | 2025-04-26 | |||
| XN-TD-69 | 2021-03-25 | |||
| 19-DF-DT | 2020-07-13 | |||
| ZB-XS-07 | 2025-07-15 |