Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.467,-
Nee
1999
2025-08-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 85-DH-SN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 131 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.1 liter per 100 km. Dankzij 1.465 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 295 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 61 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1530 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-08-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-08-24 |
| APK vervaldatum | 2026-07-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
20 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.980 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
9 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1268 |
| Periode | 1998-04-07 - 2000-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 85 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 22 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 19-DF-DT | 2020-07-13 | |||
| 13-RN-RP | 2023-08-23 | |||
| ZJ-ZZ-69 | 2023-08-12 | |||
| 19-TZ-JR | 2021-02-18 | |||
| 19-XD-KX | 2023-09-12 | |||
| 75-FL-PS | 2024-03-22 | |||
| XG-DP-40 | 2021-12-22 | |||
| XN-TD-69 | 2021-03-25 | |||
| 23-DD-XJ | 2020-10-31 | |||
| TN-DB-49 | 2024-03-27 | |||
| 29-DD-TS | 2023-07-23 | |||
| ZG-DF-57 | 2024-01-04 | |||
| 46-FS-PL | 2024-03-23 | |||
| TH-NG-28 | 2023-01-15 | |||
| XB-HL-39 | 2021-12-13 | |||
| XF-GT-46 | 2022-02-07 | |||
| HL-761-G | 2022-07-07 | |||
| 59-RH-ZR | 2024-06-26 | |||
| 24-XV-SN | 2025-02-12 | |||
| 87-PR-ZS | 2023-08-22 | |||
| TN-FR-04 | 2024-10-16 | |||
| 36-GFD-9 | 2022-11-16 | |||
| TP-DR-22 | 2024-04-09 | |||
| 31-GXJ-3 | 2020-05-14 |