Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.112,-
Nee
1999
2023-06-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 23-DD-XJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 131 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.1 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.465 kg. Dit voertuig is al 1074 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 71 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1530 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-07-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-07-12 |
| APK vervaldatum | 2026-08-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
20 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.980 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
2 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1268 |
| Periode | 1998-04-07 - 2000-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 85 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 22 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| TN-DB-49 | 2024-03-27 | |||
| ZG-DF-57 | 2024-01-04 | |||
| ZJ-ZZ-69 | 2023-08-12 | |||
| 29-DD-TS | 2023-07-23 | |||
| 46-FS-PL | 2024-03-23 | |||
| XG-DP-40 | 2021-12-22 | |||
| 19-DF-DT | 2020-07-13 | |||
| 85-DH-SN | 2024-07-22 | |||
| XF-GT-46 | 2022-02-07 | |||
| XN-TD-69 | 2021-03-25 | |||
| 75-FL-PS | 2024-03-22 | |||
| TP-DR-22 | 2024-04-09 | |||
| ZB-JZ-21 | 2022-05-16 | |||
| ZD-PV-03 | 2022-04-15 | |||
| 24-DD-XJ | 2024-04-18 | |||
| 31-GXJ-3 | 2020-05-14 | |||
| 36-GFD-9 | 2022-11-16 | |||
| 13-RN-RP | 2023-08-23 | |||
| TN-PD-42 | 2025-08-23 | |||
| 59-RH-ZR | 2024-06-26 | |||
| 19-TZ-JR | 2021-02-18 | |||
| TN-FR-04 | 2024-10-16 | |||
| 19-XD-KX | 2023-09-12 | |||
| 87-PR-ZS | 2023-08-22 |