Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.968,-
Ja, 2007
1998
2026-01-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 71-XS-NH is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Dit voertuig is in september 2007 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 131 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.9 liter per 100 km. Met 1.440 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 120 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 39 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-09-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-09-11 |
| APK vervaldatum | 2026-04-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 2.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
4 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 2.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 272.985 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 54-LK-BX | 2021-01-09 | |||
| 07-NX-BZ | 2022-11-29 | |||
| 14-FK-JP | 2023-01-08 | |||
| XX-VT-14 | 2024-10-13 | |||
| 76-GZB-3 | 2023-11-20 | |||
| 68-ZR-NF | 2024-10-31 | |||
| TP-NV-06 | 2021-12-28 | |||
| ZH-NJ-18 | 2022-11-20 | |||
| ZL-FL-58 | 2025-06-19 | |||
| 47-PH-LK | 2025-01-25 | |||
| 15-XR-FN | 2024-03-18 | |||
| 36GVSZ | 2021-01-06 | |||
| TP-DR-20 | 2025-03-24 | |||
| XH-BH-35 | 2022-07-30 | |||
| 07-TS-FN | 2023-11-23 | |||
| ZH-PX-54 | 2020-11-09 | |||
| 34-NN-DH | 2021-07-18 | |||
| 10-JL-DV | 2023-07-11 | |||
| 12-JL-TZ | 2025-08-17 | |||
| 53-NZV-9 | 2025-09-01 | |||
| XN-TF-71 | 2025-03-17 | |||
| 48-LS-ZT | 2020-09-30 | |||
| 16-JPT-1 | 2023-12-29 |