Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.966,-
Nee
1998
2026-04-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken TN-FR-04 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 131 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.9 l/100 km. Dankzij 1.440 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-06-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-06-04 |
| APK vervaldatum | 2027-04-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 2.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 2.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 272.985 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| 36-GFD-9 | 2022-11-16 | |||
| 31-GXJ-3 | 2020-05-14 | |||
| 87-PR-ZS | 2023-08-22 | |||
| TP-DR-22 | 2024-04-09 | |||
| 40-ZH-GX | 2025-03-20 | |||
| 36-JV-NJ | 2021-04-17 | |||
| ZD-PV-03 | 2022-04-15 | |||
| 95-FP-SH | 2022-04-07 | |||
| 24-DD-XJ | 2024-04-18 | |||
| 99-XD-BL | 2022-10-15 | |||
| TH-NG-30 | 2020-07-07 | |||
| TN-DB-49 | 2024-03-27 | |||
| 23-DD-XJ | 2020-10-31 | |||
| 19-DF-DT | 2020-07-13 | |||
| TH-DD-69 | 2024-09-25 | |||
| 13-RN-RP | 2023-08-23 | |||
| 19-TZ-JR | 2021-02-18 | |||
| ZJ-ZZ-69 | 2023-08-12 | |||
| ZG-DF-57 | 2024-01-04 | |||
| 65-JRN-8 | 2024-09-17 | |||
| ZG-FZ-22 | 2023-05-10 | |||
| 85-DH-SN | 2024-07-22 | |||
| XB-HL-39 | 2021-12-13 |