Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.093,-
Ja, 2009
1998
2024-09-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 65-JRN-8 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Dit voertuig is in augustus 2009 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 131 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.9 liter per 100 km. Met 1.440 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 615 dagen in bezit. De APK is geldig tot 02-10-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-06-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-08-14 |
| APK vervaldatum | 2026-10-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 2.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 2.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 272.985 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| TH-DD-69 | 2024-09-25 | |||
| 95-FP-SH | 2022-04-07 | |||
| ZG-FZ-22 | 2023-05-10 | |||
| 40-ZH-GX | 2025-03-20 | |||
| 24-DD-XJ | 2024-04-18 | |||
| ZD-PV-03 | 2022-04-15 | |||
| 62-JJ-JS | 2022-09-13 | |||
| 31-GXJ-3 | 2020-05-14 | |||
| 36-GFD-9 | 2022-11-16 | |||
| TP-DR-22 | 2024-04-09 | |||
| TN-FR-04 | 2024-10-16 | |||
| 99-XD-BL | 2022-10-15 | |||
| TH-NG-30 | 2020-07-07 | |||
| 36-JV-NJ | 2021-04-17 | |||
| 09-LG-HX | 2023-01-14 | |||
| 94-PX-BV | 2022-09-06 | |||
| XF-ZN-81 | 2024-07-05 | |||
| TN-ZP-97 | 2023-11-14 | |||
| 01-ZP-LH | 2025-02-19 | |||
| TF-PT-34 | 2025-07-24 | |||
| 87-PR-ZS | 2023-08-22 | |||
| TF-DH-55 | 2025-07-28 | |||
| TL-XX-06 | 2022-08-23 |