Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.140,-
Nee
1998
2025-06-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW Z3 Roadster met kenteken SX-TZ-01 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. Met een massa van 1.260 kg is deze auto solide gebouwd. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 19 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1435 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-02-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-02-19 |
| APK vervaldatum | 2026-06-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW Z3 Roadster cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 9.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW Z3 Roadster
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
11 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 9.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 149.172 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1759 |
| Periode | 1996-02-15 - 1999-04-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 567 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| NZ-GT-59 | |||
| ZD-XN-75 | |||
| PV-SR-97 | |||
| 27-LS-LV | |||
| 90-JVN-9 | |||
| PL-JH-53 | |||
| RX-DX-04 | |||
| NS-ZL-24 | |||
| RB-XJ-74 | |||
| 02-JV-SX | |||
| 10-HH-JH | |||
| NT-RV-50 | |||
| RV-PN-17 | |||
| PH-NL-36 | |||
| 71-HL-XB | |||
| PH-RG-36 | |||
| RD-DR-92 | |||
| 82-FH-DV | |||
| 16-PK-RR | |||
| 92-LR-RP | |||
| 73-DL-VN | |||
| 03-DH-GT | |||
| 96-PL-DK | |||
| PX-JG-74 | |||
| SB-TL-90 | |||
| PZ-RR-34 | |||
| RR-HB-04 | |||
| 06-NG-BV | |||
| 70-NJF-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 95-FX-TV | 2026-05-26 | |||
| 43-HTX-1 | 2026-05-17 | |||
| RV-ND-10 | 2026-05-10 | |||
| 42-JK-NJ | 2026-04-28 | |||
| PX-JG-75 | 2026-05-12 | |||
| PL-GB-76 | 2026-05-08 | |||
| 12-JGB-3 | 2026-05-05 | |||
| ST-VV-20 | 2026-05-02 | |||
| PS-GN-05 | 2026-04-23 | |||
| RG-FH-91 | 2026-04-16 | |||
| 33-JP-DX | 2026-04-14 | |||
| 39-HT-RB | 2026-05-20 | |||
| P-895-NK | 2026-03-21 | |||
| PG-BR-50 | 2026-04-05 | |||
| PX-TB-43 | 2026-03-27 | |||
| 52-TK-LJ | 2026-03-24 | |||
| 19-NL-NJ | 2026-03-19 | |||
| RX-TG-92 | 2026-03-09 | |||
| RH-FR-11 | 2021-07-16 | |||
| 78-JV-BD | 2023-09-29 | |||
| 21-LR-FS | 2024-04-06 | |||
| SF-FX-78 | 2025-03-27 | |||
| TD-DS-14 | 2024-11-25 | |||
| RD-HV-55 | 2022-12-08 | |||
| RJ-RL-72 | 2020-07-05 | |||
| RN-HV-51 | 2023-03-18 | |||
| PL-JH-52 | 2025-05-03 | |||
| 94-FZ-DK | 2023-03-08 | |||
| 71-RT-RG | 2025-04-11 | |||
| SN-HF-69 | 2023-03-11 |