Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.322,-
Ja, 2009
1997
2025-08-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW Z3 Roadster met kenteken 90-JVN-9 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1997. Deze auto is 12 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1895 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.300 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 03-09-2009. De huidige eigenaar heeft deze auto al 280 dagen in bezit. De APK is geldig tot 26-04-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1895 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1300 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1475 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-02-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-09-07 |
| APK vervaldatum | 2026-04-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW Z3 Roadster cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1997
€ 7.383 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW Z3 Roadster
Geïmporteerd naar Nederland
Na 12 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1997 | € 7.383,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1997 | 164.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1758 |
| Periode | 1996-02-15 - 1999-04-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 567 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 27-LS-LV | |||
| ZD-XN-75 | |||
| SX-TZ-01 | |||
| NZ-GT-59 | |||
| 10-HH-JH | |||
| RX-DX-04 | |||
| RB-XJ-74 | |||
| 71-HL-XB | |||
| 16-PK-RR | |||
| 73-DL-VN | |||
| NS-ZL-24 | |||
| PH-RG-36 | |||
| PV-SR-97 | |||
| 02-JV-SX | |||
| NT-RV-50 | |||
| PL-JH-53 | |||
| RV-PN-17 | |||
| PH-NL-36 | |||
| RD-DR-92 | |||
| 82-FH-DV | |||
| 92-LR-RP | |||
| 03-DH-GT | |||
| SB-TL-90 | |||
| RR-HB-04 | |||
| 96-PL-DK | |||
| PX-JG-74 | |||
| PZ-RR-34 | |||
| 06-NG-BV | |||
| 70-NJF-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 95-FX-TV | 2026-05-26 | |||
| 42-JK-NJ | 2026-04-28 | |||
| 43-HTX-1 | 2026-05-17 | |||
| RV-ND-10 | 2026-05-10 | |||
| PL-GB-76 | 2026-05-08 | |||
| PX-JG-75 | 2026-05-12 | |||
| 12-JGB-3 | 2026-05-05 | |||
| ST-VV-20 | 2026-05-02 | |||
| PS-GN-05 | 2026-04-23 | |||
| RG-FH-91 | 2026-04-16 | |||
| 33-JP-DX | 2026-04-14 | |||
| 39-HT-RB | 2026-05-20 | |||
| PG-BR-50 | 2026-04-05 | |||
| P-895-NK | 2026-03-21 | |||
| PX-TB-43 | 2026-03-27 | |||
| 52-TK-LJ | 2026-03-24 | |||
| RX-TG-92 | 2026-03-09 | |||
| 19-NL-NJ | 2026-03-19 | |||
| 40-NKB-1 | 2023-06-23 | |||
| 75-SZ-VD | 2023-04-17 | |||
| 61-TB-DT | 2025-06-08 | |||
| PB-SP-22 | 2023-07-10 | |||
| 37-HB-VT | 2024-08-28 | |||
| SBHL24 | 2020-09-15 | |||
| SF-HF-43 | 2025-06-05 | |||
| PJ-JX-88 | 2025-11-17 | |||
| 88-FX-GK | 2025-08-15 | |||
| 23-DD-PX | 2026-01-03 | |||
| 44-JR-ZS | 2021-06-22 | |||
| 38-FL-SJ | 2025-05-28 |