Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.971,-
Nee
1997
2026-05-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW Z3 Roadster met kenteken PZ-RR-34 is op kenteken gezet in 1997. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. Dankzij 1.260 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 21 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 06-06-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1435 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-01-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 1997-01-07 |
| APK vervaldatum | 2027-06-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW Z3 Roadster cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1997
€ 7.383 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW Z3 Roadster
Eigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
21 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1997 | € 7.383,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1997 | 164.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1758 |
| Periode | 1996-02-15 - 1999-04-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 567 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 06-NG-BV | |||
| PX-JG-74 | |||
| 96-PL-DK | |||
| NS-ZL-24 | |||
| 02-JV-SX | |||
| 92-LR-RP | |||
| PH-NL-36 | |||
| RV-PN-17 | |||
| RD-DR-92 | |||
| 82-FH-DV | |||
| 73-DL-VN | |||
| 16-PK-RR | |||
| 71-HL-XB | |||
| RB-XJ-74 | |||
| RX-DX-04 | |||
| 03-DH-GT | |||
| 70-NJF-5 | |||
| 27-LS-LV | |||
| NT-RV-50 | |||
| PV-SR-97 | |||
| SX-TZ-01 | |||
| 90-JVN-9 | |||
| NZ-GT-59 | |||
| 10-HH-JH | |||
| ZD-XN-75 | |||
| PH-RG-36 | |||
| PL-JH-53 | |||
| SB-TL-90 | |||
| RR-HB-04 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RV-ND-10 | 2026-05-10 | |||
| 12-JGB-3 | 2026-05-05 | |||
| PS-GN-05 | 2026-04-23 | |||
| 43-HTX-1 | 2026-05-17 | |||
| 95-FX-TV | 2026-05-26 | |||
| PX-JG-75 | 2026-05-12 | |||
| 33-JP-DX | 2026-04-14 | |||
| RG-FH-91 | 2026-04-16 | |||
| PL-GB-76 | 2026-05-08 | |||
| 42-JK-NJ | 2026-04-28 | |||
| PG-BR-50 | 2026-04-05 | |||
| ST-VV-20 | 2026-05-02 | |||
| 39-HT-RB | 2026-05-20 | |||
| PX-TB-43 | 2026-03-27 | |||
| 52-TK-LJ | 2026-03-24 | |||
| 19-NL-NJ | 2026-03-19 | |||
| P-895-NK | 2026-03-21 | |||
| 95-ZFJ-3 | 2023-08-19 | |||
| PF-RH-36 | 2023-10-30 | |||
| 70-GV-FK | 2024-10-17 | |||
| RJ-VF-30 | 2021-05-01 | |||
| RS-GD-26 | 2025-12-19 | |||
| ST-ZB-53 | 2024-05-10 | |||
| 33-RJ-FN | 2025-09-04 | |||
| 46-HJ-GJ | 2026-01-30 | |||
| 09-TJ-BK | 2023-01-14 | |||
| 66-GN-RG | 2023-02-10 | |||
| SV-NZ-62 | 2025-01-05 | |||
| SR-FT-74 | 2020-09-07 | |||
| RT-JD-34 | 2025-02-25 |