Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.194,-
Nee
1996
2025-04-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW Z3 Roadster met kenteken NT-RV-50 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1996. Deze auto rijdt op benzine. Met 1.250 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 46 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1250 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1425 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1996-03-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 1996-03-27 |
| APK vervaldatum | 2026-07-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW Z3 Roadster cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1996
€ 9.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW Z3 Roadster
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1996 | € 9.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1996 | 169.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1996 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1758 |
| Periode | 1996-02-15 - 1999-04-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 567 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| PH-RG-36 | |||
| 27-LS-LV | |||
| PV-SR-97 | |||
| 02-JV-SX | |||
| RB-XJ-74 | |||
| PH-NL-36 | |||
| 71-HL-XB | |||
| RV-PN-17 | |||
| RX-DX-04 | |||
| RD-DR-92 | |||
| 82-FH-DV | |||
| 92-LR-RP | |||
| 16-PK-RR | |||
| NS-ZL-24 | |||
| 73-DL-VN | |||
| SX-TZ-01 | |||
| 03-DH-GT | |||
| 90-JVN-9 | |||
| NZ-GT-59 | |||
| 96-PL-DK | |||
| PX-JG-74 | |||
| 10-HH-JH | |||
| ZD-XN-75 | |||
| PZ-RR-34 | |||
| 06-NG-BV | |||
| PL-JH-53 | |||
| 70-NJF-5 | |||
| SB-TL-90 | |||
| RR-HB-04 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 95-FX-TV | 2026-05-26 | |||
| 43-HTX-1 | 2026-05-17 | |||
| RV-ND-10 | 2026-05-10 | |||
| PX-JG-75 | 2026-05-12 | |||
| PL-GB-76 | 2026-05-08 | |||
| 12-JGB-3 | 2026-05-05 | |||
| ST-VV-20 | 2026-05-02 | |||
| 42-JK-NJ | 2026-04-28 | |||
| PS-GN-05 | 2026-04-23 | |||
| RG-FH-91 | 2026-04-16 | |||
| 33-JP-DX | 2026-04-14 | |||
| 39-HT-RB | 2026-05-20 | |||
| PG-BR-50 | 2026-04-05 | |||
| PX-TB-43 | 2026-03-27 | |||
| 52-TK-LJ | 2026-03-24 | |||
| P-895-NK | 2026-03-21 | |||
| 19-NL-NJ | 2026-03-19 | |||
| 70-JRK-3 | 2021-05-09 | |||
| 90NKPZ | 2020-10-21 | |||
| RX-TG-92 | 2026-03-09 | |||
| 05-JS-GZ | 2025-08-11 | |||
| 39HLFJ | 2020-12-17 | |||
| 69-GT-NH | 2023-01-30 | |||
| 85-TV-RS | 2022-12-23 | |||
| 35-PR-LL | 2023-11-08 | |||
| PG-TN-67 | 2024-11-10 | |||
| 76-PL-HT | 2022-06-26 | |||
| 48-HD-TS | 2020-07-09 | |||
| 91-RG-XN | 2024-07-13 | |||
| 45-TP-HD | 2021-09-09 |