Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.488,-
Ja, 2001
1997
2016-02-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW Z3 Roadster met kenteken 10-HH-JH is afkomstig uit het bouwjaar 1997. In juli 2001 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. Dit model heeft een gewicht van 1.300 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 3742 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-06-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1300 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1475 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2016-02-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-04-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-07-07 |
| APK vervaldatum | 2026-06-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW Z3 Roadster cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1997
€ 7.383 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW Z3 Roadster
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenHuidige eigenaar
10 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1997 | € 7.383,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1997 | 164.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1758 |
| Periode | 1996-02-15 - 1999-04-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 567 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SX-TZ-01 | |||
| RX-DX-04 | |||
| RB-XJ-74 | |||
| 71-HL-XB | |||
| 16-PK-RR | |||
| 73-DL-VN | |||
| 90-JVN-9 | |||
| 82-FH-DV | |||
| 27-LS-LV | |||
| RD-DR-92 | |||
| RV-PN-17 | |||
| PH-NL-36 | |||
| ZD-XN-75 | |||
| 92-LR-RP | |||
| NZ-GT-59 | |||
| 02-JV-SX | |||
| NS-ZL-24 | |||
| PH-RG-36 | |||
| PL-JH-53 | |||
| 96-PL-DK | |||
| PV-SR-97 | |||
| NT-RV-50 | |||
| SB-TL-90 | |||
| RR-HB-04 | |||
| 03-DH-GT | |||
| PX-JG-74 | |||
| PZ-RR-34 | |||
| 06-NG-BV | |||
| 70-NJF-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 95-FX-TV | 2026-05-26 | |||
| 42-JK-NJ | 2026-04-28 | |||
| 43-HTX-1 | 2026-05-17 | |||
| RV-ND-10 | 2026-05-10 | |||
| PL-GB-76 | 2026-05-08 | |||
| PX-JG-75 | 2026-05-12 | |||
| 12-JGB-3 | 2026-05-05 | |||
| ST-VV-20 | 2026-05-02 | |||
| PS-GN-05 | 2026-04-23 | |||
| 33-JP-DX | 2026-04-14 | |||
| RG-FH-91 | 2026-04-16 | |||
| 39-HT-RB | 2026-05-20 | |||
| PG-BR-50 | 2026-04-05 | |||
| PX-TB-43 | 2026-03-27 | |||
| 52-TK-LJ | 2026-03-24 | |||
| P-895-NK | 2026-03-21 | |||
| RX-TG-92 | 2026-03-09 | |||
| 19-NL-NJ | 2026-03-19 | |||
| PB-GD-82 | 2021-03-20 | |||
| 25-TL-FH | 2021-10-16 | |||
| 63-HL-VZ | 2024-05-11 | |||
| 04-HZ-LJ | 2020-05-26 | |||
| 70-FL-GF | 2024-03-28 | |||
| PH-DB-64 | 2021-05-26 | |||
| NT-ZD-21 | 2025-09-05 | |||
| RD-NP-85 | 2025-11-11 | |||
| RS-VT-77 | 2023-05-05 | |||
| PS-HT-97 | 2025-01-04 | |||
| PH-ZP-11 | 2023-09-27 | |||
| PL-BL-24 | 2020-06-19 |