Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.101,-
Ja, 1999
1997
2024-12-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW Z3 Roadster met kenteken ZD-XN-75 is afkomstig uit het bouwjaar 1997. Deze auto is 2 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. Met een massa van 1.260 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-08-2025. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1435 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-02-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-05-11 |
| APK vervaldatum | 2025-08-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW Z3 Roadster cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1997
€ 7.383 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW Z3 Roadster
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1997 | € 7.383,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1997 | 164.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1758 |
| Periode | 1996-02-15 - 1999-04-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 567 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| NZ-GT-59 | |||
| 90-JVN-9 | |||
| 27-LS-LV | |||
| SX-TZ-01 | |||
| 10-HH-JH | |||
| PV-SR-97 | |||
| PH-RG-36 | |||
| PL-JH-53 | |||
| NS-ZL-24 | |||
| RX-DX-04 | |||
| SB-TL-90 | |||
| RB-XJ-74 | |||
| RR-HB-04 | |||
| NT-RV-50 | |||
| 02-JV-SX | |||
| RV-PN-17 | |||
| PH-NL-36 | |||
| 71-HL-XB | |||
| RD-DR-92 | |||
| 82-FH-DV | |||
| 92-LR-RP | |||
| 16-PK-RR | |||
| 73-DL-VN | |||
| 03-DH-GT | |||
| 96-PL-DK | |||
| PX-JG-74 | |||
| PZ-RR-34 | |||
| 06-NG-BV | |||
| 70-NJF-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 95-FX-TV | 2026-05-26 | |||
| 42-JK-NJ | 2026-04-28 | |||
| 43-HTX-1 | 2026-05-17 | |||
| PL-GB-76 | 2026-05-08 | |||
| RV-ND-10 | 2026-05-10 | |||
| PX-JG-75 | 2026-05-12 | |||
| 12-JGB-3 | 2026-05-05 | |||
| ST-VV-20 | 2026-05-02 | |||
| PS-GN-05 | 2026-04-23 | |||
| RG-FH-91 | 2026-04-16 | |||
| 33-JP-DX | 2026-04-14 | |||
| 39-HT-RB | 2026-05-20 | |||
| PG-BR-50 | 2026-04-05 | |||
| P-895-NK | 2026-03-21 | |||
| PX-TB-43 | 2026-03-27 | |||
| 52-TK-LJ | 2026-03-24 | |||
| RX-TG-92 | 2026-03-09 | |||
| 19-NL-NJ | 2026-03-19 | |||
| 23-DD-PX | 2026-01-03 | |||
| SBHL24 | 2020-09-15 | |||
| PB-SP-22 | 2023-07-10 | |||
| PR-NJ-18 | 2023-06-21 | |||
| 61-TB-DT | 2025-06-08 | |||
| 40-NKB-1 | 2023-06-23 | |||
| SN-HF-69 | 2023-03-11 | |||
| 75-SZ-VD | 2023-04-17 | |||
| 37-HB-VT | 2024-08-28 | |||
| 88-FX-GK | 2025-08-15 | |||
| SF-HF-43 | 2025-06-05 | |||
| RJ-RL-72 | 2020-07-05 |