Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.531,-
Ja, 2000
1996
2024-06-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW Z3 Roadster met kenteken 95-FX-TV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1996. Dit voertuig is in augustus 2000 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. Dankzij 1.250 kg ligt deze auto stevig op de weg. Deze auto werd op 11-08-2000 voor het eerst geregistreerd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. Dit voertuig moet over 113 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1250 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1425 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1996-07-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-08-10 |
| APK vervaldatum | 2026-09-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW Z3 Roadster cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1996
€ 9.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW Z3 Roadster
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1996 | € 9.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1996 | 169.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1996 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1760 |
| Periode | 1996-02-15 - 1999-04-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 567 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SX-TZ-01 | |||
| 90-JVN-9 | |||
| 27-LS-LV | |||
| 10-HH-JH | |||
| ZD-XN-75 | |||
| NZ-GT-59 | |||
| RX-DX-04 | |||
| RB-XJ-74 | |||
| 71-HL-XB | |||
| 16-PK-RR | |||
| 73-DL-VN | |||
| 82-FH-DV | |||
| RD-DR-92 | |||
| PL-JH-53 | |||
| PH-RG-36 | |||
| SB-TL-90 | |||
| RR-HB-04 | |||
| NS-ZL-24 | |||
| PV-SR-97 | |||
| NT-RV-50 | |||
| 02-JV-SX | |||
| RV-PN-17 | |||
| PH-NL-36 | |||
| 92-LR-RP | |||
| 96-PL-DK | |||
| PX-JG-74 | |||
| PZ-RR-34 | |||
| 06-NG-BV | |||
| 70-NJF-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 42-JK-NJ | 2026-04-28 | |||
| 43-HTX-1 | 2026-05-17 | |||
| PL-GB-76 | 2026-05-08 | |||
| RV-ND-10 | 2026-05-10 | |||
| 12-JGB-3 | 2026-05-05 | |||
| PX-JG-75 | 2026-05-12 | |||
| ST-VV-20 | 2026-05-02 | |||
| PS-GN-05 | 2026-04-23 | |||
| RG-FH-91 | 2026-04-16 | |||
| 33-JP-DX | 2026-04-14 | |||
| 39-HT-RB | 2026-05-20 | |||
| PG-BR-50 | 2026-04-05 | |||
| P-895-NK | 2026-03-21 | |||
| PX-TB-43 | 2026-03-27 | |||
| RX-TG-92 | 2026-03-09 | |||
| 52-TK-LJ | 2026-03-24 | |||
| 19-NL-NJ | 2026-03-19 | |||
| 44-JR-ZS | 2021-06-22 | |||
| RG-XP-60 | 2025-12-23 | |||
| PJ-JX-88 | 2025-11-17 | |||
| 37-HB-VT | 2024-08-28 | |||
| 70-PD-FV | 2025-08-10 | |||
| RX-RT-33 | 2025-06-03 | |||
| SF-HF-43 | 2025-06-05 | |||
| 38-FL-SJ | 2025-05-28 | |||
| 61-TB-DT | 2025-06-08 | |||
| 75-SZ-VD | 2023-04-17 | |||
| SBHL24 | 2020-09-15 | |||
| PRLD40 | 2020-12-26 | |||
| NT-ZD-21 | 2025-09-05 |