Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.958,-
Nee
1998
2024-12-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW Z3 met kenteken ST-ZB-53 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. Dit model heeft een gewicht van 1.275 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 534 dagen in bezit. De APK is geldig tot 03-06-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1275 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-02-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-02-13 |
| APK vervaldatum | 2026-06-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 5 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 8 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW Z3 cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 9.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW Z3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 9.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 149.172 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1737 |
| Periode | 1996-02-15 - 1999-04-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 567 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 06-NG-BV | |||
| 96-PL-DK | |||
| NS-ZL-24 | |||
| 02-JV-SX | |||
| 92-LR-RP | |||
| 70-NJF-5 | |||
| PH-NL-36 | |||
| RD-DR-92 | |||
| 82-FH-DV | |||
| PX-JG-74 | |||
| PZ-RR-34 | |||
| 16-PK-RR | |||
| 73-DL-VN | |||
| 71-HL-XB | |||
| NT-RV-50 | |||
| 27-LS-LV | |||
| PV-SR-97 | |||
| 90-JVN-9 | |||
| SX-TZ-01 | |||
| NZ-GT-59 | |||
| 10-HH-JH | |||
| ZD-XN-75 | |||
| PH-RG-36 | |||
| PL-JH-53 | |||
| RB-XJ-74 | |||
| RX-DX-04 | |||
| SB-TL-90 | |||
| 95-FX-TV | |||
| RR-HB-04 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 12-JGB-3 | 2026-05-05 | |||
| PS-GN-05 | 2026-04-23 | |||
| PX-JG-75 | 2026-05-12 | |||
| RG-FH-91 | 2026-04-16 | |||
| RV-ND-10 | 2026-05-10 | |||
| 42-JK-NJ | 2026-04-28 | |||
| 33-JP-DX | 2026-04-14 | |||
| PG-BR-50 | 2026-04-05 | |||
| 43-HTX-1 | 2026-05-17 | |||
| PX-TB-43 | 2026-03-27 | |||
| PL-GB-76 | 2026-05-08 | |||
| ST-VV-20 | 2026-05-02 | |||
| 52-TK-LJ | 2026-03-24 | |||
| 19-NL-NJ | 2026-03-19 | |||
| 39-HT-RB | 2026-05-20 | |||
| P-895-NK | 2026-03-21 | |||
| 54-KGH-8 | 2021-12-24 | |||
| 30DSSN | 2020-12-21 | |||
| 07-HD-TS | 2021-07-06 | |||
| RJ-RL-73 | 2021-07-09 | |||
| 41-JR-JF | 2021-12-22 | |||
| 50-ND-NB | 2020-08-08 | |||
| 77-FD-FS | 2022-11-07 | |||
| PL-NT-40 | 2022-11-11 | |||
| 64-XL-VV | 2021-05-16 | |||
| PZ-HT-48 | 2021-02-06 | |||
| 74-PL-DN | 2023-07-18 | |||
| 53LVHV | 2020-12-17 | |||
| PD-HP-99 | 2020-06-23 | |||
| 27-SR-JX | 2025-04-18 |