Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW Z3 Roadster met kenteken RJ-RL-68 is op kenteken gezet in 1997. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. Met een massa van 1.260 kg is deze auto solide gebouwd. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 700.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1435 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Eerste registratie | 1997-03-27 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1997-03-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 4 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW Z3 Roadster cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1997
€ 7.386 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW Z3 Roadster
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1997 | € 7.386,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1997 | 164.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1737 |
| Periode | 1996-02-15 - 1999-04-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 567 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 96-PL-DK | |||
| 06-NG-BV | |||
| 92-LR-RP | |||
| RD-DR-92 | |||
| 02-JV-SX | |||
| PH-NL-36 | |||
| 82-FH-DV | |||
| NS-ZL-24 | |||
| 16-PK-RR | |||
| 73-DL-VN | |||
| 71-HL-XB | |||
| PZ-RR-34 | |||
| RV-PN-17 | |||
| PX-JG-74 | |||
| NT-RV-50 | |||
| RB-XJ-74 | |||
| 27-LS-LV | |||
| RX-DX-04 | |||
| PV-SR-97 | |||
| 90-JVN-9 | |||
| SX-TZ-01 | |||
| 10-HH-JH | |||
| NZ-GT-59 | |||
| ZD-XN-75 | |||
| PH-RG-36 | |||
| PL-JH-53 | |||
| SB-TL-90 | |||
| 70-NJF-5 | |||
| 95-FX-TV | |||
| RR-HB-04 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PS-GN-05 | 2026-04-23 | |||
| 12-JGB-3 | 2026-05-05 | |||
| RV-ND-10 | 2026-05-10 | |||
| 33-JP-DX | 2026-04-14 | |||
| PX-JG-75 | 2026-05-12 | |||
| PG-BR-50 | 2026-04-05 | |||
| 42-JK-NJ | 2026-04-28 | |||
| RG-FH-91 | 2026-04-16 | |||
| 52-TK-LJ | 2026-03-24 | |||
| 43-HTX-1 | 2026-05-17 | |||
| PL-GB-76 | 2026-05-08 | |||
| ST-VV-20 | 2026-05-02 | |||
| PX-TB-43 | 2026-03-27 | |||
| 19-NL-NJ | 2026-03-19 | |||
| 39-HT-RB | 2026-05-20 | |||
| P-895-NK | 2026-03-21 | |||
| 98-GR-JL | 2021-05-21 | |||
| SZ-BD-97 | 2025-08-18 | |||
| 60-JT-DP | 2021-05-17 | |||
| RG-RT-13 | 2023-06-24 | |||
| 45-TP-HD | 2021-09-09 | |||
| 63-JB-SH | 2024-05-18 | |||
| 22JZFB | 2021-03-17 | |||
| 03-TS-RL | 2020-05-30 | |||
| 49-SV-XG | 2026-01-20 | |||
| 47-LR-KJ | 2022-07-28 | |||
| PR-HP-77 | 2025-05-30 | |||
| 95-ZFJ-3 | 2023-08-19 | |||
| RL-PT-97 | 2023-07-06 | |||
| 98-RT-HX | 2025-04-19 |