Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.900,-
Ja, 2009
2000
2025-03-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 88-HPG-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto is 9 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 205 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10 liter per 100 km. Dankzij 1.535 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 16-01-2009. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 83 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-10-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-07-30 |
| APK vervaldatum | 2026-08-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 2.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.769 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 2.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 330.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1549 |
| Periode | 2000-01-04 - 2003-07-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 92 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 43-RL-XH | 2026-03-03 | |||
| 52-ZG-VF | 2022-09-27 | |||
| 02-HG-GT | 2025-05-07 | |||
| 89-FL-RN | 2025-06-14 | |||
| 92-FF-FB | 2023-05-22 | |||
| 15-FK-NL | 2025-08-04 | |||
| 38-GZ-VF | 2024-09-24 | |||
| 53-LPP-3 | 2023-06-07 | |||
| 80-GX-VH | 2025-06-23 | |||
| 08-JL-NX | 2020-08-16 | |||
| SH-800-P | 2025-01-11 | |||
| 82-FN-SX | 2024-04-24 | |||
| 72-GP-FF | 2020-11-14 | |||
| 36-JK-RH | 2024-05-02 | |||
| 55-ST-TK | 2021-05-01 | |||
| 75-JJ-GS | 2021-11-13 | |||
| 21-JFK-4 | 2021-04-08 | |||
| 88-JK-ST | 2020-10-13 | |||
| 44-HV-PR | 2021-08-22 | |||
| 31-RRG-8 | 2023-03-06 | |||
| 04-GR-KN | 2025-08-28 | |||
| 59-TH-JR | 2021-07-21 |