Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.885,-
Ja, 2004
2001
2025-10-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 34-PJ-RD is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 205 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dankzij 1.535 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-30 |
| APK vervaldatum | 2026-07-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 7.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.769 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
7 maanden6 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 7.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 236.780 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1512 |
| Periode | 2000-01-04 - 2003-07-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 92 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 43-RL-XH | 2026-03-03 | |||
| 80-GX-VH | 2025-06-23 | |||
| 82-FN-SX | 2024-04-24 | |||
| 08-JL-NX | 2020-08-16 | |||
| 02-HG-GT | 2025-05-07 | |||
| 89-FL-RN | 2025-06-14 | |||
| 52-ZG-VF | 2022-09-27 | |||
| 38-GZ-VF | 2024-09-24 | |||
| 88-HPG-9 | 2021-10-09 | |||
| 36-JK-RH | 2024-05-02 | |||
| 15-FK-NL | 2025-08-04 | |||
| 21-JFK-4 | 2021-04-08 | |||
| SH-800-P | 2025-01-11 | |||
| 53-LPP-3 | 2023-06-07 | |||
| 92-FF-FB | 2023-05-22 | |||
| 55-ST-TK | 2021-05-01 | |||
| 72-GP-FF | 2020-11-14 | |||
| 44-HV-PR | 2021-08-22 | |||
| 87-NP-NV | 2025-04-25 | |||
| 75-JJ-GS | 2021-11-13 | |||
| 71-PK-XV | 2024-05-26 | |||
| 80-GT-JX | 2021-09-17 |