Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.416,-
Ja, 2006
2000
2026-03-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 34-TP-HR is op kenteken gezet in 2000. Dit voertuig is in december 2006 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 205 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.3 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.490 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 02-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1555 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-07-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-12-16 |
| APK vervaldatum | 2026-09-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 2.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.769 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
16 dagenHuidige eigenaar
2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 2.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 330.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1512 |
| Periode | 2000-01-04 - 2003-07-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 92 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 35-KNR-3 | 2025-12-20 | |||
| 53-FH-RJ | 2022-04-02 | |||
| 07-ZL-SZ | 2025-09-14 | |||
| 44-ZSJ-1 | 2023-11-02 | |||
| 98-KKF-1 | 2025-01-18 | |||
| 88-JG-ZL | 2024-12-15 | |||
| RF-522-D | 2026-01-02 | |||
| 87-FD-JN | 2023-04-25 | |||
| 66-LT-RF | 2022-04-26 | |||
| 64-JP-DV | 2023-06-10 | |||
| 42-FT-PV | 2024-09-28 | |||
| 96-FH-XV | 2020-05-13 | |||
| 28-JH-PR | 2020-08-02 | |||
| 57-RZZ-9 | 2024-05-20 | |||
| 19-HXG-6 | 2025-05-04 | |||
| 59-JD-BG | 2023-05-05 | |||
| 59-HB-GH | 2025-01-11 | |||
| 61-RR-KH | 2023-07-03 | |||
| 89-GK-PG | 2021-01-21 | |||
| 03-DZ-HV | 2025-08-25 | |||
| 53-ZB-ZK | 2023-10-20 | |||
| 30-GK-TX | 2024-09-01 |