Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 14.221,-
Ja, 2004
2002
2025-12-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 17-PB-ZD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Dit voertuig is in april 2004 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 205 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.535 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 146 dagen in bezit. De APK is geldig tot 28-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-04-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-04-29 |
| APK vervaldatum | 2027-05-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 7.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.769 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
4 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 7.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 220.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1512 |
| Periode | 2000-01-04 - 2003-07-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 92 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 86-PV-DS | 2023-10-07 | |||
| 15-DZ-HV | 2021-04-03 | |||
| 11-SR-NB | 2025-10-16 | |||
| 07-TB-TF | 2023-01-14 | |||
| 77-HX-NR | 2024-04-01 | |||
| 71-HL-DZ | 2020-09-01 | |||
| H-212-GK | 2020-07-07 | |||
| 31-XK-PV | 2023-10-31 | |||
| 13-XS-DR | 2021-08-16 | |||
| 88-RG-HD | 2026-02-02 | |||
| 85-RH-TF | 2026-02-07 | |||
| K-139-DV | 2021-03-20 | |||
| 69-GT-RP | 2024-07-31 | |||
| 79-ZF-NF | 2020-08-19 | |||
| 41-GZ-VF | 2025-10-25 | |||
| 86-TSF-1 | 2022-01-04 | |||
| 51-GP-GZ | 2025-04-01 | |||
| 43-RL-XH | 2026-03-03 | |||
| 56-LR-XG | 2021-04-30 | |||
| 66-HD-GG | 2025-10-13 | |||
| 81-RFD-4 | 2024-07-30 | |||
| 01-XZ-GT | 2020-08-16 |