Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.965,-
Nee
2000
2024-04-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 82-FN-SX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 205 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.6 liter per 100 km. Met 1.465 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 01-05-2000. Sinds 772 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 13-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1530 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-04-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-05-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-05-04 |
| APK vervaldatum | 2027-05-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 cabriolet
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 5.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 5.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 257.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1396 |
| Periode | 1999-10-04 - 2004-04-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 296 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 109 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 37% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 43-RL-XH | 2026-03-03 | |||
| 80-GX-VH | 2025-06-23 | |||
| 08-JL-NX | 2020-08-16 | |||
| 52-ZG-VF | 2022-09-27 | |||
| 89-FL-RN | 2025-06-14 | |||
| 02-HG-GT | 2025-05-07 | |||
| 38-GZ-VF | 2024-09-24 | |||
| 15-FK-NL | 2025-08-04 | |||
| 88-HPG-9 | 2021-10-09 | |||
| 36-JK-RH | 2024-05-02 | |||
| 21-JFK-4 | 2021-04-08 | |||
| SH-800-P | 2025-01-11 | |||
| 44-HV-PR | 2021-08-22 | |||
| 92-FF-FB | 2023-05-22 | |||
| 53-LPP-3 | 2023-06-07 | |||
| 87-NP-NV | 2025-04-25 | |||
| 55-ST-TK | 2021-05-01 | |||
| 72-GP-FF | 2020-11-14 | |||
| 71-PK-XV | 2024-05-26 | |||
| 75-JJ-GS | 2021-11-13 | |||
| 80-GT-JX | 2021-09-17 | |||
| 19-RB-RF | 2023-03-23 |