Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.442,-
Ja, 2006
2000
2021-05-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 55-ST-TK is op kenteken gezet in 2000. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 205 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.1 l/100 km. Met 1.510 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2021. De APK is geldig tot 03-01-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1555 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2021-05-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-11-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-06-16 |
| APK vervaldatum | 2027-01-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 cabriolet
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 5.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 5.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 257.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1396 |
| Periode | 1999-10-04 - 2004-04-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 296 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 109 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 37% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 43-RL-XH | 2026-03-03 | |||
| 92-FF-FB | 2023-05-22 | |||
| 72-GP-FF | 2020-11-14 | |||
| 53-LPP-3 | 2023-06-07 | |||
| 75-JJ-GS | 2021-11-13 | |||
| 38-GZ-VF | 2024-09-24 | |||
| 89-FL-RN | 2025-06-14 | |||
| 52-ZG-VF | 2022-09-27 | |||
| 36-JK-RH | 2024-05-02 | |||
| 02-HG-GT | 2025-05-07 | |||
| 88-HPG-9 | 2021-10-09 | |||
| 88-JK-ST | 2020-10-13 | |||
| JK-641-J | 2025-06-24 | |||
| 80-GX-VH | 2025-06-23 | |||
| 08-XR-TV | 2024-02-01 | |||
| 59-TH-JR | 2021-07-21 | |||
| 90-RJ-FN | 2022-11-13 | |||
| 04-GR-KN | 2025-08-28 | |||
| 31-RRG-8 | 2023-03-06 | |||
| 21-JFK-4 | 2021-04-08 | |||
| 82-FN-SX | 2024-04-24 | |||
| 50JJPD | 2021-09-25 |