Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.459,-
Nee
2002
2024-05-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 36-JK-RH is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 205 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Dankzij 1.510 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 26-04-2027. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1555 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-05-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-05-15 |
| APK vervaldatum | 2027-04-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 cabriolet
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
12 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
2 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1396 |
| Periode | 1999-10-04 - 2004-04-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 296 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 109 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 37% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 43-RL-XH | 2026-03-03 | |||
| 38-GZ-VF | 2024-09-24 | |||
| 21-JFK-4 | 2021-04-08 | |||
| 89-FL-RN | 2025-06-14 | |||
| 02-HG-GT | 2025-05-07 | |||
| 80-GX-VH | 2025-06-23 | |||
| 52-ZG-VF | 2022-09-27 | |||
| 82-FN-SX | 2024-04-24 | |||
| 75-JJ-GS | 2021-11-13 | |||
| 55-ST-TK | 2021-05-01 | |||
| 08-JL-NX | 2020-08-16 | |||
| 88-HPG-9 | 2021-10-09 | |||
| 53-LPP-3 | 2023-06-07 | |||
| 92-FF-FB | 2023-05-22 | |||
| 72-GP-FF | 2020-11-14 | |||
| 15-FK-NL | 2025-08-04 | |||
| SH-800-P | 2025-01-11 | |||
| 88-JK-ST | 2020-10-13 | |||
| 87-NP-NV | 2025-04-25 | |||
| 71-PK-XV | 2024-05-26 | |||
| 44-HV-PR | 2021-08-22 | |||
| 90-RJ-FN | 2022-11-13 |