Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 35-XF-VV is op kenteken gezet in 2001. In mei 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 205 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10 l/100 km. Met 1.535 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-05-2025. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Eerste registratie | 2001-06-22 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2007-05-05 |
| APK vervaldatum | 2025-05-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 7.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.769 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 7.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 236.780 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1549 |
| Periode | 2000-01-04 - 2003-07-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 92 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 19-RP-FX | 2024-07-04 | |||
| 38-FG-VG | 2021-07-31 | |||
| 22-FX-DJ | 2022-11-14 | |||
| 88-PS-JH | 2020-05-18 | |||
| 83-FN-SX | 2025-02-05 | |||
| 32-TG-FV | 2021-04-15 | |||
| 09-FF-LD | 2024-08-12 | |||
| 61-FR-HD | 2023-08-30 | |||
| 87-SZ-LT | 2025-03-17 | |||
| 64-HVK-7 | 2023-06-29 | |||
| 43-RL-XH | 2026-03-03 | |||
| 35GVZS | 2021-10-28 | |||
| 59-FH-GH | 2021-07-29 | |||
| 92-NZ-KR | 2021-10-05 | |||
| 76-NTJ-1 | 2023-08-05 | |||
| 42-FG-VG | 2023-11-04 | |||
| 79-NH-DN | 2023-01-14 | |||
| 10RXJJ | 2022-01-13 | |||
| 28-JH-PR | 2020-08-02 | |||
| 87-FD-JN | 2023-04-25 | |||
| 59-HB-GH | 2025-01-11 | |||
| 61-RR-KH | 2023-07-03 |