Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 18.010,-
Nee
1998
2022-09-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken XG-DS-15 is op kenteken gezet in 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 265 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2671 cc motor met 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 11.4 l/100 km. Dankzij 1.615 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1358 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 38 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2671 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 266 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 11.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1715 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2090 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2022-09-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-11-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-11-02 |
| APK vervaldatum | 2026-04-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 12.450 |
|
Recent te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgeneratoren van de bestuurdersairbag kunnen mogelijk minder vermogen leveren.
De beschermende werking van de airbag kan mogelijk beperkt zijn.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze zal de bestuurders airbag controleren en indien noodzakelijk de gasgenerator vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 12.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 328.893 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1380 |
| Periode | 1998-06-30 - 2001-12-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 117 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 37 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 33 | 13 | € 18.693,- | |
| 1998 | 33 | 13 | € 18.693,- | |
| 1999 | 62 | 19 | € 17.264,- | |
| 1999 | 62 | 19 | € 17.264,- | |
| 2000 | 18 | 4 | € 18.399,- | |
| 2000 | 18 | 4 | € 18.399,- | |
| 2001 | 4 | 1 | € 19.505,- | |
| 2001 | 4 | 1 | € 19.505,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 5-TPJ-63 | 2026-05-10 | |||
| TZ-XP-12 | 2026-03-24 | |||
| 88-NV-VD | 2023-09-17 | |||
| 36-NN-LJ | 2020-05-20 | |||
| 66-JT-GF | 2024-03-09 | |||
| ZG-JD-32 | 2025-03-12 | |||
| 5-SLN-91 | 2020-09-13 | |||
| 60-FZ-SZ | 2024-05-12 | |||
| 30-PK-JV | 2020-06-27 | |||
| XZ-DJ-24 | 2021-01-22 | |||
| 38-RB-TG | 2022-06-13 | |||
| KP-201-J | 2025-10-17 | |||
| 35-NZ-XB | 2021-08-05 | |||
| 26-FK-NP | 2023-07-26 | |||
| 53-XG-VG | 2025-09-05 | |||
| 03-FL-JD | 2022-11-18 | |||
| 73-FH-GN | 2020-07-12 | |||
| XN-HB-09 | 2022-01-15 | |||
| 04-TS-FT | 2021-01-02 | |||
| XN-TJ-73 | 2023-10-17 | |||
| 35DTBX | 2021-01-16 | |||
| 94-JT-NH | 2024-12-12 | |||
| ZB-XX-11 | 2024-03-10 | |||
| 77-JP-BJ | 2024-06-08 | |||
| 94-PRN-6 | 2023-06-10 | |||
| XD-LN-69 | 2020-12-05 |