Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken 94-PRN-6 is op kenteken gezet in 1998. In maart 2011 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 265 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2671 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.615 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 08-03-2011. Dit voertuig is al 1079 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 22-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2671 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 266 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1715 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2090 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-11-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-03-08 |
| APK vervaldatum | 2026-08-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 12.450 |
|
Recent te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Geïmporteerd naar Nederland
Na 12 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jarenDe gasgeneratoren van de bestuurdersairbag kunnen mogelijk minder vermogen leveren.
De beschermende werking van de airbag kan mogelijk beperkt zijn.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze zal de bestuurders airbag controleren en indien noodzakelijk de gasgenerator vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 12.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 328.893 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1380 |
| Periode | 1998-06-30 - 2001-12-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 117 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 37 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 33 | 13 | € 18.693,- | |
| 1998 | 33 | 13 | € 18.693,- | |
| 1999 | 62 | 19 | € 17.264,- | |
| 1999 | 62 | 19 | € 17.264,- | |
| 2000 | 18 | 4 | € 18.399,- | |
| 2000 | 18 | 4 | € 18.399,- | |
| 2001 | 4 | 1 | € 19.505,- | |
| 2001 | 4 | 1 | € 19.505,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 5-TPJ-63 | 2026-05-10 | |||
| TZ-XP-12 | 2026-03-24 | |||
| XZ-DJ-24 | 2021-01-22 | |||
| KP-201-J | 2025-10-17 | |||
| XN-HB-09 | 2022-01-15 | |||
| XD-LN-69 | 2020-12-05 | |||
| 03-FL-JD | 2022-11-18 | |||
| 26-FK-NP | 2023-07-26 | |||
| 60-FZ-SZ | 2024-05-12 | |||
| 35-NZ-XB | 2021-08-05 | |||
| 88-NV-VD | 2023-09-17 | |||
| XG-DS-15 | 2022-06-19 | |||
| 04-TS-FT | 2021-01-02 | |||
| 53-XG-VG | 2025-09-05 | |||
| ZG-JD-32 | 2025-03-12 | |||
| 94-JT-NH | 2024-12-12 | |||
| ZB-XX-11 | 2024-03-10 | |||
| 66-JT-GF | 2024-03-09 | |||
| XN-TJ-73 | 2023-10-17 | |||
| 35DTBX | 2021-01-16 | |||
| 5-SLN-91 | 2020-09-13 | |||
| 30-PK-JV | 2020-06-27 | |||
| 36-NN-LJ | 2020-05-20 | |||
| 38-RB-TG | 2022-06-13 | |||
| 73-FH-GN | 2020-07-12 | |||
| 77-JP-BJ | 2024-06-08 |