Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken KP-201-J is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Deze auto is 18 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 265 pk. De motor heeft een inhoud van 2671 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 11.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.615 kg. Sinds 218 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 26-08-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2671 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 266 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 11.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1715 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2090 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-09-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-11-12 |
| APK vervaldatum | 2026-08-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 12.450 |
|
Recent te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Geïmporteerd naar Nederland
Na 18 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
7 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgeneratoren van de bestuurdersairbag kunnen mogelijk minder vermogen leveren.
De beschermende werking van de airbag kan mogelijk beperkt zijn.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze zal de bestuurders airbag controleren en indien noodzakelijk de gasgenerator vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 12.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 328.893 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1380 |
| Periode | 1998-06-30 - 2001-12-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 117 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 37 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 33 | 13 | € 18.693,- | |
| 1998 | 33 | 13 | € 18.693,- | |
| 1999 | 62 | 19 | € 17.264,- | |
| 1999 | 62 | 19 | € 17.264,- | |
| 2000 | 18 | 4 | € 18.399,- | |
| 2000 | 18 | 4 | € 18.399,- | |
| 2001 | 4 | 1 | € 19.505,- | |
| 2001 | 4 | 1 | € 19.505,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 5-TPJ-63 | 2026-05-10 | |||
| TZ-XP-12 | 2026-03-24 | |||
| 03-FL-JD | 2022-11-18 | |||
| XN-HB-09 | 2022-01-15 | |||
| 26-FK-NP | 2023-07-26 | |||
| XZ-DJ-24 | 2021-01-22 | |||
| 60-FZ-SZ | 2024-05-12 | |||
| 35-NZ-XB | 2021-08-05 | |||
| 66-JT-GF | 2024-03-09 | |||
| 53-XG-VG | 2025-09-05 | |||
| 30-PK-JV | 2020-06-27 | |||
| ZG-JD-32 | 2025-03-12 | |||
| 73-FH-GN | 2020-07-12 | |||
| 04-TS-FT | 2021-01-02 | |||
| XN-TJ-73 | 2023-10-17 | |||
| 35DTBX | 2021-01-16 | |||
| 94-JT-NH | 2024-12-12 | |||
| ZB-XX-11 | 2024-03-10 | |||
| XG-DS-15 | 2022-06-19 | |||
| 88-NV-VD | 2023-09-17 | |||
| 77-JP-BJ | 2024-06-08 | |||
| 36-NN-LJ | 2020-05-20 | |||
| 94-PRN-6 | 2023-06-10 | |||
| 38-RB-TG | 2022-06-13 | |||
| 5-SLN-91 | 2020-09-13 | |||
| XD-LN-69 | 2020-12-05 |