Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 16.545,-
Nee
1998
2025-08-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI 8d Audi S4 met kenteken TZ-XP-12 is op kenteken gezet in 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 265 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2671 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11.4 liter per 100 km. Dankzij 1.643 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 16-02-2027. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2671 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 531 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 11.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1715 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2090 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-09-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-09-17 |
| APK vervaldatum | 2027-02-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
AUDI 8d Audi S4 stationwagen
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 12.450 |
|
Recent te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
AUDI 8d Audi S4
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgeneratoren van de bestuurdersairbag kunnen mogelijk minder vermogen leveren.
De beschermende werking van de airbag kan mogelijk beperkt zijn.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze zal de bestuurders airbag controleren en indien noodzakelijk de gasgenerator vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 12.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 328.893 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1380 |
| Periode | 1998-06-30 - 2001-12-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 117 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 37 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 33 | 13 | € 18.693,- | |
| 1998 | 33 | 13 | € 18.693,- | |
| 1999 | 62 | 19 | € 17.264,- | |
| 1999 | 62 | 19 | € 17.264,- | |
| 2000 | 18 | 4 | € 18.399,- | |
| 2000 | 18 | 4 | € 18.399,- | |
| 2001 | 4 | 1 | € 19.505,- | |
| 2001 | 4 | 1 | € 19.505,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 5-TPJ-63 | 2026-05-10 | |||
| 66-JT-GF | 2024-03-09 | |||
| 5-SLN-91 | 2020-09-13 | |||
| XG-DS-15 | 2022-06-19 | |||
| 77-JP-BJ | 2024-06-08 | |||
| 88-NV-VD | 2023-09-17 | |||
| XN-TJ-73 | 2023-10-17 | |||
| 36-NN-LJ | 2020-05-20 | |||
| ZB-XX-11 | 2024-03-10 | |||
| 94-JT-NH | 2024-12-12 | |||
| 35DTBX | 2021-01-16 | |||
| 04-TS-FT | 2021-01-02 | |||
| XN-HB-09 | 2022-01-15 | |||
| ZG-JD-32 | 2025-03-12 | |||
| 73-FH-GN | 2020-07-12 | |||
| 03-FL-JD | 2022-11-18 | |||
| 53-XG-VG | 2025-09-05 | |||
| 26-FK-NP | 2023-07-26 | |||
| 35-NZ-XB | 2021-08-05 | |||
| KP-201-J | 2025-10-17 | |||
| XZ-DJ-24 | 2021-01-22 | |||
| 30-PK-JV | 2020-06-27 | |||
| 60-FZ-SZ | 2024-05-12 | |||
| 38-RB-TG | 2022-06-13 | |||
| 94-PRN-6 | 2023-06-10 | |||
| XD-LN-69 | 2020-12-05 |