Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 16.241,-
Ja, 2004
1998
2023-06-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken 35-NZ-XB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. In april 2004 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 265 pk. Dit model beschikt over een 2671 cc motor met 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 11.4 l/100 km. Dankzij 1.615 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 1070 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-06-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2671 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 266 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 15.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1715 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2090 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-11-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-04-13 |
| APK vervaldatum | 2024-06-23 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 12.450 |
|
Recent te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Audi A4 Avant
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 12.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 328.893 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1380 |
| Periode | 1998-06-30 - 2001-12-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 117 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 37 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 33 | 13 | € 18.693,- | |
| 1998 | 33 | 13 | € 18.693,- | |
| 1999 | 62 | 19 | € 17.264,- | |
| 1999 | 62 | 19 | € 17.264,- | |
| 2000 | 18 | 4 | € 18.399,- | |
| 2000 | 18 | 4 | € 18.399,- | |
| 2001 | 4 | 1 | € 19.505,- | |
| 2001 | 4 | 1 | € 19.505,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 5-TPJ-63 | 2026-05-10 | |||
| TZ-XP-12 | 2026-03-24 | |||
| 73-FH-GN | 2020-07-12 | |||
| 60-FZ-SZ | 2024-05-12 | |||
| 38-RB-TG | 2022-06-13 | |||
| 30-PK-JV | 2020-06-27 | |||
| 35DTBX | 2021-01-16 | |||
| XZ-DJ-24 | 2021-01-22 | |||
| KP-201-J | 2025-10-17 | |||
| 66-JT-GF | 2024-03-09 | |||
| 53-XG-VG | 2025-09-05 | |||
| 26-FK-NP | 2023-07-26 | |||
| ZG-JD-32 | 2025-03-12 | |||
| 03-FL-JD | 2022-11-18 | |||
| 04-TS-FT | 2021-01-02 | |||
| XN-HB-09 | 2022-01-15 | |||
| XN-TJ-73 | 2023-10-17 | |||
| 94-JT-NH | 2024-12-12 | |||
| ZB-XX-11 | 2024-03-10 | |||
| XG-DS-15 | 2022-06-19 | |||
| 88-NV-VD | 2023-09-17 | |||
| 77-JP-BJ | 2024-06-08 | |||
| 36-NN-LJ | 2020-05-20 | |||
| 5-SLN-91 | 2020-09-13 | |||
| XD-LN-69 | 2020-12-05 | |||
| 94-PRN-6 | 2023-06-10 |