Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 15.507,-
Ja, 2014
1998
2022-06-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken 5-TPJ-63 is op kenteken gezet in 1998. Deze auto is 16 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 265 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2671 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 11.4 l/100 km. Met een massa van 1.615 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 1429 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 01-08-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2671 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 266 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 11.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1715 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2090 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2022-06-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-08-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-04-05 |
| APK vervaldatum | 2026-08-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 12.450 |
|
Recent te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgeneratoren van de bestuurdersairbag kunnen mogelijk minder vermogen leveren.
De beschermende werking van de airbag kan mogelijk beperkt zijn.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze zal de bestuurders airbag controleren en indien noodzakelijk de gasgenerator vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 12.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 328.893 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1380 |
| Periode | 1998-06-30 - 2001-12-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 117 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 37 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 33 | 13 | € 18.693,- | |
| 1998 | 33 | 13 | € 18.693,- | |
| 1999 | 62 | 19 | € 17.264,- | |
| 1999 | 62 | 19 | € 17.264,- | |
| 2000 | 18 | 4 | € 18.399,- | |
| 2000 | 18 | 4 | € 18.399,- | |
| 2001 | 4 | 1 | € 19.505,- | |
| 2001 | 4 | 1 | € 19.505,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TZ-XP-12 | 2026-03-24 | |||
| ZB-XX-11 | 2024-03-10 | |||
| 53-XG-VG | 2025-09-05 | |||
| 5-SLN-91 | 2020-09-13 | |||
| 36-NN-LJ | 2020-05-20 | |||
| 88-NV-VD | 2023-09-17 | |||
| 77-JP-BJ | 2024-06-08 | |||
| 94-JT-NH | 2024-12-12 | |||
| 35DTBX | 2021-01-16 | |||
| XN-TJ-73 | 2023-10-17 | |||
| 04-TS-FT | 2021-01-02 | |||
| XN-HB-09 | 2022-01-15 | |||
| ZG-JD-32 | 2025-03-12 | |||
| 73-FH-GN | 2020-07-12 | |||
| 03-FL-JD | 2022-11-18 | |||
| 26-FK-NP | 2023-07-26 | |||
| 35-NZ-XB | 2021-08-05 | |||
| KP-201-J | 2025-10-17 | |||
| 66-JT-GF | 2024-03-09 | |||
| XZ-DJ-24 | 2021-01-22 | |||
| 30-PK-JV | 2020-06-27 | |||
| XG-DS-15 | 2022-06-19 | |||
| 60-FZ-SZ | 2024-05-12 | |||
| 38-RB-TG | 2022-06-13 | |||
| 94-PRN-6 | 2023-06-10 | |||
| XD-LN-69 | 2020-12-05 |