Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.976,-
Nee
1998
2020-08-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Astra-f met kenteken TSVR14 is op kenteken gezet in 1998. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dankzij 1.096 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 2096 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-08-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1194 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1520 kg |
| Lengte | 4,24 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2020-08-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-07-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-07-17 |
| APK vervaldatum | 2021-08-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Astra-f sedan
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
Recent te koop
17 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
OPEL Astra-f
Eigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 944 |
| Periode | 1997-10-17 - 1998-09-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 44 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 0 | € 2.986,- | |
| 1997 | 11 | 0 | € 2.986,- | |
| 1998 | 4 | 0 | € 3.420,- | |
| 1998 | 33 | 0 | € 2.995,- | |
| 1998 | 33 | 0 | € 2.995,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SR-VJ-67 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SN-NX-68 | 2026-04-17 | |||
| TF-SJ-29 | 2026-03-24 | |||
| SL-GV-46 | 2023-05-23 | |||
| SVXF10 | 2020-12-07 | |||
| STNX68 | 2021-02-11 | |||
| TGHF22 | 2022-07-29 | |||
| SXLH85 | 2021-12-09 | |||
| SLDD16 | 2020-05-27 | |||
| TG-VP-09 | 2024-08-09 | |||
| TG-ZF-84 | 2023-12-01 | |||
| ST-ZV-35 | 2024-05-03 | |||
| ST-GN-83 | 2025-11-09 | |||
| SX-SL-46 | 2025-01-23 | |||
| TJ-XF-64 | 2020-05-22 | |||
| SJFT31 | 2021-01-09 | |||
| SX-FV-25 | 2024-05-20 | |||
| SR-VF-97 | 2024-01-02 |