Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.976,-
Nee
1998
2024-01-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra-F met kenteken SR-VF-97 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.4 liter per 100 km. Dankzij 1.096 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 858 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-01-2024. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1194 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1520 kg |
| Lengte | 4,24 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-01-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-01-16 |
| APK vervaldatum | 2024-01-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra-F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
2 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 169.278 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 2037 |
| Periode | 1997-09-04 - 1998-10-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 72 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 5 | 0 | € 3.367,- | |
| 1997 | 15 | 0 | € 2.969,- | |
| 1997 | 15 | 0 | € 2.969,- | |
| 1998 | 4 | 0 | € 3.360,- | |
| 1998 | 57 | 0 | € 2.985,- | |
| 1998 | 57 | 0 | € 2.985,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SR-VJ-67 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SN-NX-68 | 2026-04-17 | |||
| TF-SJ-29 | 2026-03-24 | |||
| ST-GN-83 | 2025-11-09 | |||
| SX-SL-46 | 2025-01-23 | |||
| TG-VP-09 | 2024-08-09 | |||
| SX-FV-25 | 2024-05-20 | |||
| ST-ZV-35 | 2024-05-03 | |||
| TG-ZF-84 | 2023-12-01 | |||
| TGHF22 | 2022-07-29 | |||
| SXLH85 | 2021-12-09 | |||
| STNX68 | 2021-02-11 | |||
| SVXF10 | 2020-12-07 | |||
| TSVR14 | 2020-09-01 | |||
| TJ-XF-64 | 2020-05-22 | |||
| SF-TF-16 | 2023-10-05 | |||
| SL-GV-46 | 2023-05-23 | |||
| SF-PJ-92 | 2021-09-22 | |||
| SJFT31 | 2021-01-09 | |||
| SLDD16 | 2020-05-27 |