Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.976,-
Nee
1997
2021-02-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra-F met kenteken SLDD16 is afkomstig uit het bouwjaar 1997. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.4 liter per 100 km. Dankzij 1.096 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2021 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 1793 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1194 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1520 kg |
| Lengte | 4,24 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2021-02-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-11-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 1997-11-06 |
| APK vervaldatum | 2021-06-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra-F sedan
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1997
€ 1.100 |
|
Recent te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Astra-F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1997 | € 1.100,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1997 | 151.831 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 2037 |
| Periode | 1997-09-04 - 1998-10-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 72 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 5 | 0 | € 3.367,- | |
| 1997 | 15 | 0 | € 2.969,- | |
| 1997 | 15 | 0 | € 2.969,- | |
| 1998 | 4 | 0 | € 3.360,- | |
| 1998 | 57 | 0 | € 2.985,- | |
| 1998 | 57 | 0 | € 2.985,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SR-VJ-67 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SN-NX-68 | 2026-04-17 | |||
| TF-SJ-29 | 2026-03-24 | |||
| TG-VP-09 | 2024-08-09 | |||
| SL-GV-46 | 2023-05-23 | |||
| SXLH85 | 2021-12-09 | |||
| TGHF22 | 2022-07-29 | |||
| TSVR14 | 2020-09-01 | |||
| TG-ZF-84 | 2023-12-01 | |||
| SVXF10 | 2020-12-07 | |||
| STNX68 | 2021-02-11 | |||
| ST-ZV-35 | 2024-05-03 | |||
| ST-GN-83 | 2025-11-09 | |||
| SX-SL-46 | 2025-01-23 | |||
| SF-TF-16 | 2023-10-05 | |||
| SX-FV-25 | 2024-05-20 | |||
| SF-PJ-92 | 2021-09-22 | |||
| TJ-XF-64 | 2020-05-22 | |||
| SR-VF-97 | 2024-01-02 | |||
| SJFT31 | 2021-01-09 |